פורום ביקורת מסעדות
נושא: טרומפלדור 10  לצפיה בהודעה המקורית
תאריך: 07/01/2014 | 00:01
15
609
באחד הערבים באופן ספונטני אחרי יום ארוך מאד בעבודה נפגשתי עם הכימאי בטרומפלדור 10 ברמת השרון, שהיתה גאוגרפית במיקום מושלם מבחינתנו, שכן כל אחד הגיע מאזור אחר.

חלקנו שתי ראשונות ועיקרית –

סלט קיסרי עם אבוקדו וסלסה, גבינת מנצ'גו וקרוטונים מפרצל.
בפעם הקודמת האבוקדו היה בסגנון אחר, מעוך כחלק מהסלסה. הפעם הוא הוגש כחתיכות שלמות. אהבתי יותר את הגרסא הקודמת, אבל עדיין נהננו מהסלט על עלי החסה הטריים שבו, הרוטב העשיר והתוספות הנדיבות. בכלל, מדובר בגודל יפה של סלט.48ש"ח.

פרוסות רוסטביף זו מנה שאני שאני אוכלת פעם שלישית בטרומפלדור 10 וגם הפעם נהננו ממנה.
עם איולי מתובל בחריפות קלה וזיתים שהצטרפו לפרוסות הבשר, זו היתה מנה טעימה מאד. הדבר היחיד שאני יכולה לומר לגנותה הוא שבמחיר כזה,  בעיני זה אלמנטרי להגיש לחם לצידה.47ש"ח.

עם הראשונות הזמנו סלסלת לחם ופרצל. שניהם היו טובים, והוגשו עם פנכת עגבניות מרוסקות וגבינה מלוחה ופנכת חמאה.17ש"ח.

לעיקרית חלקנו מנת שניצל עגל וינאי, עליה קיבלתי המלצה חמה.
במקום התוספת הרגילה (של פירה נדמה לי) ביקשתי וקיבלנו תוספת של שפצלי עם תרד ואספרגוס. השניצל היה ענק בגודלו, הגיע חם היישר מהמחבת והיה מצויין. התוספת של השפצלי עם הירוקים היתה גם נהדרת. בצד קיבלנו גם צלוחית עם סלט חסה וירקות טעים. זו מנה פשוטה וטובה שבשמחה אזמין שוב. מבחינת הכמות, היא הספיקה לשנינו בקלות.78ש"ח

על קינוח דילגנו וסיימנו בכוס תה לי, 10ש"ח והפוך גדול לו 15ש"ח.

בארוחה עצמה הכימאי שתה כוס יין אדום של יין הבית(אין לי מושג מה הוא היה...) ונהנה מאד מהיין, 38ש"ח, וכן שתינו מים רגילים שמולאו לפי בקשה.

שירת אותנו בעיקר מלצר שעשה רוב הזמן עבודת נאמנה, כשמדי פעם סייע לו מישהו שאני מניחה שהיה אחראי המשמרת.
לזכות המסעדה אני חייבת לציין את הגמישות בהחלפת התוספת לשניצל, לחובתה, מאד הפריעה לי העובדה שהמלצר לא ציין את מחירי המנות המיוחדות כשפירט אותן, וגם לא את עלות כוס היין שהציע לטעום ואכן הוזמנה בסופו של דבר.

החשבון עמד על 253ש"ח, מהם הופחתו 100ש"ח הודות לקופון שנקנה מראש והפך את הארוחה הזו למשתלמת במיוחד.

מומלץ.