פורום ביקורת מסעדות
נושא: קפה לואיז, צומת בני דרור, קנין דרורים  לצפיה בהודעה המקורית
תאריך: 07/01/2014 | 00:09
10
739
לרגל הביקור הדו שנתי של הבן דוד מאמריקה עם רעייתו ושלושת בניו, חיפשנו מקום למפגש בני דודים אחר הצהריים.  
בשל אילוצי לוגיסטיקה בחרתי בקפה לואיז בקניון דרורים בצומת בני דרור אחרי שקיבלתי המלצה חמה מקולגה.

היינו שלושה עשר סועדים, מבוגרים וילדים, וכל אחד בא עם דרגת רעב שונה וחשקים קולינריים שונים ולכן לא כולם אכלו.

הוזמנו –
מרק היום ראשון, מרק כתום, אכלה גיסתי ואהבה. 34ש"ח.
מרק היום שני, מרק עדשים, אכל אחי ומהטעימה שלי מדובר במרק עשיר וסמיך למחצה. 34ש"ח.
עם כל מרק הגיע מנת לחם שהכילה פרוסות לחם עשיר וממרח שום מעולה(לא הוטרדנו מזה שהלחם היה מיועד למי שהזמין מרק וכולנו נשנשנו מהם).

האחיינית שלי ואני חלקנו מנה של קיש ללא גלוטן בצק כוסמין עם בטטה וגבינות שהיה טעים מאד והוגש עם סלט עדשים שחורים ושני סוגי כרוב וכן פנכה עם רוטב לא רע.  מנה טובה ואופציה נהדרת למי שחייב או רוצה להימנע מגלוטן. 49ש"ח.

אחותי וגיסי חלקו פיצה כוסמין עם זיתים שחורים. הם חשבו שהיא בסדר ולא יותר, אבל אני דווקא אהבתי. זו לא פיצה מפונפנת או גדולה אבל יחסית לכך שמדובר בצק מיוחד היא בהחלט מוצלחת למעט הזיתים שהיו מהזן הפשוט והפחות מוצלח. הייתי שמחה לזיתים איכותיים יותר, במיוחד אם כבר השקעתם בבצק מיוחד. 44ש"ח.

מנת ילדים אחת היתה של פסטה עגבניות בה הרוטב הגיע בנפרד, הפסטה בנפרד וגם הפרמזן בנפרד...וזאת כמובן לפי בקשה ספציפית של המזמין. הוא חיסל את המנה שלו והיה מרוצה. הארוחה כללה גם שתיה קלה וכדור סורבה בעלות 39ש"ח.
מנת ילדים שניה היתה של פיצה כוסמין (אותה הפיצה כמו במנה הרגילה אך ללא תוספות ומעט קטנה יותר). למי שהזמין היה קשה לסיים אותה, אבל עם כוס השוקו החם(תוספת של 5ש"ח) והגלידה בסוף, לא היתה לו בעיה להתמודד בהצלחה.39ש"ח.

הוזמנו גם מנת סורבה תות ומנת סורבה שוקולד, 23ש"ח כל אחת.

בגזרת השתיה היה שייק יער שחור מוצלח, 27ש"ח, סיידר חם ממיץ תפוחים טרי שזכיתי לטעום ממנו והוא היה נהדר, 18ש"ח, והמון כוסות/ספלים של שתיה קרה וחמה.
בנוסף קיבלנו בקבוקים של מים רגילים קרים.

השירות היה מצויין – שירתה אותנו בעיקר מלצרית אחת(לפי החשבון שמה אופיר) והיא קבלה מדי פעם סיוע מעובדים אחרים.
היא היתה קשובה ונחמדה וקיבלה בהבנה כל בקשה(למשל - לחמם את השוקו הקר, אחרי שצעיר הילדים החליט שהוא רוצה דווקא שוקו חם ולא קר...). בהחלט מלצרית שיודעת היטב כיצד לתת שירות.

הכל עלה 488ש"ח.

מבחינתי זו היתה טעימה קלה מהתפריט של קפה לואיז ואני בהחלט מתכוונת לשוב ולנסות מנות שונות.