פורום ביקורת מסעדות
נושא: המבורגר בשיק צרפתי ותוספות מושחתות בעליל   לצפיה בהודעה המקורית
תאריך: 28/08/2014 | 11:11
12
1030
שמעתי שנפתח דיינר המבורגרים בשיק צרפתי במקווה ישראל , ממש ליד הבית שלי ורק מלשמוע את התוספות שמעל כבר מצאתי ת'עצמי במשרד מפנטזת על הגבינה הכחולה ,גבינת רקלט שוויצרית, תפוח עץ מקורמל או כבד אווז ,ללא ספק תוספות מעניינות שנשמעות מאד מגרות.
 את ההמבורגרים הם טוחנים במקום , הגבינות מיובאות מצרפת, והלחמניות בריוש נאפות כמו כן במקום . מאחר וזו פעם ראשונה שלי במקום בחרתי  בהמבורגר Classic: המבורגר בקר  עם גבינת אמנטל, בייקון ובצל קונפי.כל הפינוקים המושחתים על קציצה אחת אז בוודאי שאגיד כן לקלאסיק .
ההמבורגר הגיע בתוך לחמניית בריוש רכה ונימוחה ובתוכה קציצת בקר  כ-200 ג' ועליה תוספות עסיסיות שבואו ונגיד שזה לא הזמן או המקום  לספור קלוריות או לחשב כמה בריא זה כי זה פשוט טעים ומושחת קולינרית !
 ההמבורגר טחון גס והרגיש לי קצת כבד ודחוס לי מדי  ,היה חסר לי איזה רוטב ג'ויסי שיחזיק לי את הכל ,אולי ירקות מרעננים?  כי ללא ספק הקציצה היתה מצוינת אבל היה חסר  לי משהו קטן בכדי שאעוף על זה .
הזמנו ליד צ'יפס שמוכן במקום, הצ'יפס טעים וקראנצ'י אבל המנה קטנה מדי (11 ₪) .
ביקשנו צי'פס אחד עם  מיונז שום שהיה מצוין , וצ'יפס בטטה עם רוטב גבינה כחולה שהיה דליל ולא היתה כזו נוכחות של הגבינה הכחולה.החבר שאיתי העז יותר ממני והזמין את הכבד אווז שהיה טעים והשמנוניות של הכבד אווז יותר הורגשה מעל ההמבורגר שכפי שציינתי קודם נחתך גס והיה לי טיפה כבד ודחוס לי מדי .
לסיכום , החוויה היתה די מוצלחת ,  מאד נעים לשבת בחוץ , מוזיקת רקע נעימה ברקע , הבשר ללא ספק מצוין התוספות מושחתות ומעניינות , השירות קצת עייף אך נראה כי הם משתדלים ( ללא הועיל מסתבר) .נראה לי שחזור שוב כי נראה שיש פה את הטאץ' הנכון וכי מאסנו בהמבורגרים הבנאליים .
המבוגר גורמה 26
מקווה ישראל 26 ת"א