פורום ביקורת מסעדות
נושא: באיחורבביקור בימי קל.. תודה רבה על ההצעות! הנה סיכום הביקור  לצפיה בהודעה המקורית
תאריך: 08/10/2016 | 14:17
74
תודה רבה לכולם על ההצעות!
לצערי עקב תקלה, לא הצלחתי להיכנס ולרשום תגובה.. ( יום שבת יום סידורים לכל מיני הדברים הללו, שינויי סיסמא וכו'  
 
לצערי, בגלל החג אכן היו מעט מקומות שלא היו פתוחים ( מעיין הבירה, סינטה בר בער שרצינו, סמוקהאוס וכו'). 
בערב החג הראשון קפצנו לפטוש. underwhelming בלשון המעטה. המקום היה מפוצץ, אבל היה השירות היה בסדר. הבעיה הייתה בגזרת האכול. הזמנו חומוס למנה ראשונה, טעם תעשייתי עם פיתות יבשות וקרות. בעיקריות מנת פרגיות ומנת פטושייה. הפרגיות היו בסדר גמור והמנה השנייה הייתה נחמדה אם כי שומנית מאוד מאוד. בקיצור, לא נפלנו למרות ההמלצות שקיבלנו מחברים ומהמארח שלנו. 
 
ביום השני ביקרנו בפלאפל הזקנים- נחמד ( אני לא חובבת פלאפל ולכן קשה לי להשוות בין פלאפליות מהוללות). קפה מסדה- מבינה את האווירה, פחות התחברתי. קפה הפינה, גם ברח' מסדה- מוזלי מעולה! מוגש מקסים עם יוגורט שווה ופירות בשפע, עוגיות טעימות, סלט "שנה טובה"- היה ממש נחמד וסקונס שהיו בסדר. לא מעבר. מקום ממש נחמד ושירות נעים. 
בערב הגענו לאיטליאנו בעקבות ההמלצות כאן. אפשר לסכם את החוויה כ-מוזרה. מוזרה מאוד. החל מהזמנת השולחן : ביקשנו ליד החלון לשעת שקיעה. הזזנו ב20 דקות את ההזמנה ואז נאמר לנו שאי אפשר יהיה לשמור ליד החלון. שוין. הגענו. הושיבו אותנו ליד שולחן, בכניסה, עם כסא אחד. היינו שניים. עמדנו כמו מפגרים בחושבנו שמביאים לנו עוד כסא, אבל לא. הכסא לא הגיע...... בקשנו ממלצר שעבר להושיב אותנו בשולחן אחר. הושיבו אותנו ליד המטבח הפתוח. כשביקשנו שולחן אחר, אמרו- אי אפשר ( הקטע המוזר שכל זמן ישיבתנו במסעדה לא הושיבו אף אחד בשולחנות שרצינו לשבת בהם. שוין). לקחנו קצת זמן להזמין, אבל כנראה ששם לא אהבו את זה וכל הזמן די הציקו לנו. אפילו אחד המלצרים צחק על חשבוננו ( בטח סיוט לעשות אתכן שופינג, לוקח לכן כ"כ הרבה זמן להחליט מה ללבוש כל בוקר וכו' ). הזמנו יין ובירה רק שיניחו לנו קצת להתלבט מה בא לנו לאכול... הזמנו פיצה קרבונרה, ומנת פסטה . הפיצה הגיעה ללא הארוגולה שהייתה אמורה להיות מעליה. כשהערתי למלצר- הוא הביא לי בצלחת נפרדת ואני פיזרתי בעצמי. מוזר אבל לא נורא. הפיצה הייתה די שומנית, אבל נראה לי זה עניין של טעם. הפסטה הייתה בסדר ( הערה קטנה וכללית.. כשרשום בתפריט שהיא מגיעה עם אספרגוס, אדם מן השורה לא מצפה לאספרגוס בודד שמונח על הפסטה. זה קישוט, זה לא חלק מהמנה.. אם אספרגוס הוא יקר, או שלא תשימו אותו במנה מתומחרת במחיר זול יחסית, או שתתמחרו בהתאם. סוף מרמור). 
החלק הכי מוזר של הערב הגיע בסוף.... שילמנו חלק באשראי וחלק במזומן. המלצר שלקח את התשלום לא שאל איך נרצה לחלק, אבל חשבנו ( טעות קטנה שלנו) שהוא יבין לבד. קיבלנו חזרה רק את האשראיץ ללא קבלה. ביקשתי קבלה כמקובל ( דבר הגיוני כדי שאדע כמה גיהצו על האשראי לא?). וכאן הסאגה מתחליה. קיבלנו קבלה של מישהו אחר. ביקנו שוב. קיבלנו 2 קבלות, ושוב לא שלנו ( על אחת מהן היה פרטי אשראי מלאים.. מיד קרעתי לגזרים). ביקשנו בפעם השלישית. ונחשו מה, שוב קבלות של סועדים אחרים. לא שלנו. עכשיו איבדתי סבלנות ודרשתי קבלה כדי להבין כמה לקחו מהאשראי. כשסוף סוף הקבלה שלי הגיעה, ראיתי שגמובן גיצו את כל הסכום מהאשראי. אז שאלנו- איפה המזומן? המלצר הלך לבדוק ואמר שהם חשבו שזה היה לטיפ. באמת?! 80 ש"ח טיפ על 200 ומשהו ש"ח? על שירות חובבני ושכונתי? הוא ממש התבאס כשביקשנו שיחזיר את ה-80 ש"ח. זאת ועוד, הוא אפילו לא התנצל. השארנו טיפ, כי אנחנו בני אדם, אבל זה פעם ראשונה שקרה לי דבר כזה. הרגיש שיטת מצליח קצת. 
 
זהו לסיכום... 
תודה שוב ושנה טובה !