פורום ביקורת מסעדות
נושא: לאס וגאס, 4 שנים אחרי  לצפיה בהודעה המקורית
תאריך: 22/07/2017 | 00:37
14
357
כתבתי כאן בעבר בפרוטרוט על חלק ממסעדות העיר, אכלתי בחלקן שוב (למשל בגורדון רמזי בורגר, מקום בו אני אוכל כל פעם שאני בעיר) ולא אחזור על כך. אבל כן אדבר על שלושה אחרות:
 
1. גורדון רמזי פיש אנד צ'יפס - הזולה והפשוטה מבין חמש המסעדות של רמזי בעיר. תפריט מצומצם, כשאני הלכתי על הבסיסי - פיש מטוגן וצ'יפס לידו. הדג היה שלוש חתיכות בנות 70 גרם כל אחת, להערכתי. מטוגנות באופן מושלם. בקלות הפיש הכי טוב שאכלתי ליד צ'יפס.
הצ'יפס בא עם כמהין ופרמז'ן, ולמעשה היה לו טעם לוואי חזק מדי של הכמהין. 
כל זה בא בפחות מ-20 דולר, ועם טרטר מצוין ועוד רוטב צהוב (נדמה לי מנגו או משהו כזה) בצד. בסך הכל, יופי של דבר כשרוצים לטעום את אנגליה
נמצא במקום שאני הכי אוהב בסטריפ - הפרומנד של ה LINQ שהוא נהדר גם בגלל ה YARD HOUSE שהוא המקום הכי טוב בסטריפ לבירה עם בערך 100 ברזים, חלקם מעולה.
 
2. TACOS EL GORDO, בקצה הצפוני של הסטריפ. מסתבר שזו רשת קטנה של טאקוס אותנטיים לגמרי. כולל כאלה מ TRIPE , ראש ועוד כל מיני איברים מוזרים. 4 טאקוס עלו 10 דולר, שניים מהם עם לשון בקר, אחד אסאדה, ועוד אחד שהוא נדמה לי HANGER STEAK. מעולים לחלוטין וכנראה הטאקוס האותנטיים הכי טובים שאכלתי בחיים (ועדיין פחות טובים מאלו של רשת איכותית אחרת - VELVET TACOS שעושים טאקוס מודרניים ומאד לא אותנטיים, אבל נהדרים)
 
3. ואחרי שתי ארוחות מצוינות אך זולות - צריך לדבר על המקום בו הוצאתי יותר מ100 דולר - GORDON RAMSAY STEAK. מסעדת הדגל של השף הנהדר והאישיות הכי כריזמטית בטלויזיה. האישה שתחיה שהיא אכלנית מאד קטנה אכלה סלט סלק (שאגב היה ורוד\צהוב ולא אדום כהה) עם מעט סלמון מעושן לא גדול, מפונפן למדי, אבל בהחלט טעים.
אני... כמובן הלכתי על 24 אונקיות (קצת פחות מ  700 גרם) של אנטריקוט על העצם, MR ומופלא כמו שסטייק צריך להיות. לא הכי טוב שאכלתי בחיים (עדיין גאלגר'ס בניו יורק, אגב יש סניף גם בווגאס), אבל בקלות בשלישייה.
בכלל, המקום מאד נחמד ו"ווגאסי" כולל מארחות בלבוש קוקטייל משנות העשרים של המאה הקודמת, וכנ"ל גם המלצרים. מה שבעיקר חשוב - המקום לא מפונפן ולא סובל מעודף חשיבות עצמית (כמו למשל "בושון" בוניציאן, בו אכלתי בביקורי הקודם בעיר)
דווקא התפוח אדמה האפוי שהתלווה לסטייק, עם עירית ושמנת וכאלה, היה בינוני למדי לדעתי. חבל שלא הזמנתי משהו קצת יותר נחמד ליד. הלחמים היו בהחלט מעולים לגמרי.